Kamerové systémy

Kamerové systémy CCTV 

identifikace a monitorování objektů a pohybu osob je důležitý článek pro předcházení a odhalování trestné činnosti. Podle druhu připojení a rozlišení se  rozdělují na analogové, IP či HD-TVI technologie.


Kamerové systémy HIKVISION

Moderní bezpečnostní kamerové systémy dneška jsou založené na digitální technologii. Obraz je zpracován přímo v kameře a v digitální formě přenášen k uživateli nebo na záznamové zařízení. Nejlepší bezpečnostní IP kamery mají rozlišení až 12 Mpix, což je podstatně více než jiné technologie bezpečnostních kamer.

Při návrhu kamerových systémů založených na IP technologii je nutno dbát na dostatečnou propustnost počítačové sítě. Pro rozsáhlé systémy se stovkami kamer je nutné počítačovou síť pro IP kamery dimenzovat na rychlost 1GB/s. Tím se zaručí dostatečná rychlost také s ohledem pro případné rozšíření kamerového systému.

IP kamery můžeme připojit bezdrátově pomocí WiFi. Bezdrátové připojení využíváme pro připojení kamer, kde je obtížné instalovat kabeláž nebo pro překonání prostoru mezi budovami a podobně.


PROVÁDÍME MONTÁŽE KAMEROVÝCH SYSTÉMŮ AVTECH A HIKVISION

Image  Image


Obraz snímá kamera, která je propojena se záznamovým zařízením. Kamer může být několik, zpravidla 4, 8, 16, 32. Záznamy z kamer se ukládají na vnitřní HDD disky v řádu dnů až měsíců. K záznamovému zařízení je připojen monitor nebo je možné provozovat on-line monitoring, přičemž záznam lze prohlížet přes jakýkoliv počítač či chytrý mobilní telefon s připojením na internet.

Kontaktujte nás

Máte zájem o naše služby, nebo jen dotaz?
Neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo pomocí poptávkového formuláře.