O nás

RENÉ JEČNÝ - RJ COMPANY

Naše firma se zaměřuje na dodání a montáž zabezpečovací techniky do soukromých (domy, byty, chalupy, ...) a firemních (obchody, haly, sklady, kanceláře, ...) objektů. Na trhu se zabezpečovací technikou působíme od roku 2009. Od našeho vzniku jsme realizovali řadu úspěšných projektů.

Jako zlatý montážní partner spolupracujeme s českou společností Jablotron, která je předním výrobcem zabezpečovacích systémů v ČR.  Díky tomu, že její služby a produkty jsou na špičkové úrovni, můžeme je s klidem doporučit každému zájemci o komplexní řešení pro ochranu majetku, zdraví a bezpečí uživatele.

Jsme profesionálové, kteří sledují módní trendy v zabezpečovacích systémech. Své znalosti a dovednosti zdokonalujeme absolvováním různých školení, kurzů a seminářů.


Naším cílem je rychle a kvalitně odvedená práce s důrazem na spokojenost zákazníka.


Naše služby:

Realizace

Svoje služby nabízíme hlavně v Praze, Středních Čechách a v Plzeňském kraji. Máte-li zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat. Domluvíme se na podrobnostech na jejichž základě pro Vás vypracujeme zdarma cenovou kalkulaci. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně, můžeme Vám tedy zaručit to nejlevnější a zároveň nejúčinnější řešení Vašeho problému.

Máte zájem o naše služby?

Volejte 737 585 837 nebo využijte náš poptávkový formulář.